JESTEŚ CZYNNYM ZAWODNIKIEM BYDGOSKICH KLUBÓW, PIŁKARSKIM TALENTEM Z ORLIKA DRUŻYNA JUNIORA STARSZEGO OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY ZAWODNIKÓW. POSIADAMY DOŚWIADCZONEGO TRENERA. DOBRA ATMOSFERA TRENINGÓW. PROWADZIMY RÓWNIEŻ NABÓR DO WSZYSTKICH KATEGORII WIEKOWYCH!
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
HARMONOGRAM
TURNIEJU KASZUB CUP
Harmonogram gier KASZUB CUP dla rocznika 2000/1999
18/19.01.2014
A | |
1 | GOSRiT Luzino 99 |
2 | Gryf Wejherowo |
3 | Czarni Pruszcz Gdański I |
4 | Kamionka Sopot |
5 | Wicher Wierzchucino |
6 | Huzar Choczewo |
B | |
1 | GOSRiT Luzino 2000 |
2 | Czarni Pruszcz Gdański II |
3 | Olivia Gdańsk |
4 | Gmina Pruszcz Gdański |
5 | Lew Lębork |
6 | Amator Kiełpino |
C | |
1 | Olimpia Elbląg I |
2 | Gwiazda Bydgoszcz |
3 | Pollesk |
4 | SAS Sianów |
5 | Słupia Kwakowo |
6 | GKS Przodkowo |
D | |
1 | Polonia Bydgoszcz |
2 | Sława Sławno |
3 | AP Szczecinek |
4 | Concordia Elbląg |
5 | Olimpia Elbląg II |
6 | GKS Linia |
DZIEŃ I – SOBOTA 18.01.2014 – MECZE GRUPOWE
1 | A | 08:00 | 08:08 | GOSRiT Luzino 99 | * | Huzar Choczewo |
|
|
2 | A | 08:10 | 08:18 | Gryf Wejherowo | * | Wicher Wierzchucino |
|
|
3 | A | 08:20 | 08:28 | Czarni Pruszcz Gdański I | * | Kamionka Sopot |
|
|
4 | A | 08:30 | 08:38 | Wicher Wierzchucino | * | GOSRiT Luzino 99 |
|
|
5 | A | 08:40 | 08:48 | Huzar Choczewo | * | Czarni Pruszcz Gdański I |
|
|
6 | A | 08:50 | 08:58 | Kamionka Sopot | * | Gryf Wejherowo |
|
|
7 | A | 09:00 | 09:08 | Wicher Wierzchucino | * | Huzar Choczewo |
|
|
8 | A | 09:10 | 09:18 | GOSRiT Luzino 99 | * | Kamionka Sopot |
|
|
9 | A | 09:20 | 09:28 | Czarni Pruszcz Gdański I | * | Gryf Wejherowo |
|
|
10 | A | 09:30 | 09:38 | Kamionka Sopot | * | Wicher Wierzchucino |
|
|
11 | A | 09:40 | 09:48 | Huzar Choczewo | * | Czarni Pruszcz Gdański I |
|
|
12 | A | 09:50 | 09:58 | GOSRiT Luzino 99 | * | Gryf Wejherowo |
|
|
13 | A | 10:00 | 10:08 | Kamionka Sopot | * | Huzar Choczewo |
|
|
14 | A | 10:10 | 10:18 | Wicher Wierzchucino | * | Gryf Wejherowo |
|
|
15 | A | 10:20 | 10:28 | Czarni Pruszcz Gdański I | * | GOSRiT Luzino 99 |
|
|
16 | B | 10:30 | 10:38 | GOSRiT Luzino 2000 | * | Amator Kiełpino |
|
|
17 | B | 10:40 | 10:48 | Czarni Pruszcz Gdański II | * | Lew Lębork |
|
|
18 | B | 10:50 | 10:58 | Olivia Gdańsk | * | Gmina Pruszcz Gdański |
|
|
19 | B | 11:00 | 11:08 | Lew Lębork | * | GOSRiT Luzino 2000 |
|
|
20 | B | 11:10 | 11:18 | Amator Kiełpino | * | Olivia Gdańsk |
|
|
21 | B | 11:20 | 11:28 | Gmina Pruszcz Gdański | * | Czarni Pruszcz Gdański II |
|
|
22 | B | 11:30 | 11:38 | Lew Lębork | * | Amator Kiełpino |
|
|
23 | B | 11:40 | 11:48 | GOSRiT Luzino 2000 | * | Gmina Pruszcz Gdański |
|
|
24 | B | 11:50 | 11:58 | Olivia Gdańsk | * | Czarni Pruszcz Gdański II |
|
|
25 | B | 12:00 | 12:08 | Gmina Pruszcz Gdański | * | Lew Lębork |
|
|
26 | B | 12:10 | 12:18 | Amator Kiełpino | * | Olivia Gdańsk |
|
|
27 | B | 12:20 | 12:28 | Czarni Pruszcz Gdański II | * | GOSRiT Luzino 2000 |
|
|
28 | B | 12:30 | 12:38 | Gmina Pruszcz Gdański | * | Amator Kiełpino |
|
|
29 | B | 12:40 | 12:48 | Lew Lębork | * | Czarni Pruszcz Gdański II |
|
|
30 | B | 12:50 | 12:58 | GOSRiT Luzino 2000 | * | Olivia Gdańsk |
|
|
31 | C | 13:00 | 13:08 | Olimpia Elbląg I | * | GKS Przodkowo |
|
|
32 | C | 13:10 | 13:18 | Gwiazda Bydgoszcz | * | Słupia Kwakowo |
|
|
33 | C | 13:20 | 13:28 | Pollesk | * | SAS Sianów |
|
|
34 | C | 13:30 | 13:38 | Słupia Kwakowo | * | Olimpia Elbląg I |
|
|
35 | C | 13:40 | 13:48 | GKS Przodkowo | * | Pollesk |
|
|
36 | C | 13:50 | 13:58 | SAS Sianów | * | Gwiazda Bydgoszcz |
|
|
37 | C | 14:00 | 14:08 | Słupia Kwakowo | * | GKS Przodkowo |
|
|
38 | C | 14:10 | 14:18 | Olimpia Elbląg I | * | SAS Sianów |
|
|
39 | C | 14:20 | 14:28 | Pollesk | * | Gwiazda Bydgoszcz |
|
|
40 | C | 14:30 | 14:38 | SAS Sianów | * | Słupia Kwakowo |
|
|
41 | C | 14:40 | 14:48 | GKS Przodkowo | * | Pollesk |
|
|
42 | C | 14:50 | 14:58 | Gwiazda Bydgoszcz | * | Olimpia Elbląg I |
|
|
43 | C | 15:00 | 15:08 | SAS Sianów | * | GKS Przodkowo |
|
|
44 | C | 15:10 | 15:18 | Słupia Kwakowo | * | Gwiazda Bydgoszcz |
|
|
45 | C | 15:20 | 15:28 | Olimpia Elbląg I | * | Pollesk |
|
|
46 | D | 15:30 | 15:38 | Polonia Bydgoszcz | * | GKS Linia |
|
|
47 | D | 15:40 | 15:48 | Sława Sławno | * | Olimpia Elbląg II |
|
|
48 | D | 15:50 | 15:58 | AP Szczecinek | * | Concordia Elbląg |
|
|
49 | D | 16:00 | 16:08 | Olimpia Elbląg II | * | Polonia Bydgoszcz |
|
|
50 | D | 16:10 | 16:18 | GKS Linia | * | AP Szczecinek |
|
|
51 | D | 16:20 | 16:28 | Concordia Elbląg | * | Sława Sławno |
|
|
52 | D | 16:30 | 16:38 | Olimpia Elbląg II | * | GKS Linia |
|
|
53 | D | 16:40 | 16:48 | Polonia Bydgoszcz | * | Concordia Elbląg |
|
|
54 | D | 16:50 | 16:58 | AP Szczecinek | * | Sława Sławno |
|
|
55 | D | 17:00 | 17:08 | Concordia Elbląg | * | Olimpia Elbląg II |
|
|
56 | D | 17:10 | 17:18 | GKS Linia | * | AP Szczecinek |
|
|
57 | D | 17:20 | 17:28 | Sława Sławno | * | Polonia Bydgoszcz |
|
|
58 | D | 17:30 | 17:38 | Concordia Elbląg | * | GKS Linia |
|
|
59 | D | 17:40 | 17:48 | Olimpia Elbląg II | * | Sława Sławno |
|
|
60 | D | 17:50 | 17:58 | Polonia Bydgoszcz | * | AP Szczecinek |
|
|
REGULAMIN ROZGRYWEK KASZUB CUP 2013/14
§ 1. Przepisy
Zawody rozgrywane są na podstawie przepisów gry w piłkę nożną, zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej.
- w trakcie zawodów czas jest zatrzymywany tylko i wyłącznie na polecenie sędziego.
- Trener w trakcie rozgrywania zawodów nie dysponuje przerwą na żądanie
§ 2. Sędziowie
Mecze będą prowadzone przez sędziów stowarzyszonych przy Pomorskim Związku Piłki Nożnej.
§ 3. Kategoria wiekowa: zawodnicy urodzeni w roku 1999 i młodsi
§ 4. Wymiary boisk, piłki do gry oraz obuwie
1. Zawodnicy grają wyłącznie w butach piłkarskich przeznaczonych do gry na hali, boisko z elastycznej nawierzchni syntetycznej, bramki o wymiarach 5x2 m, rzut karny 9 m, piłka halowa nr 4.
§ 5. Skład drużyn i zmiany
1. Przed rozpoczęciem turnieju kierownicy każdej drużyny zobowiązani są do wypełnienia listy zawodników uczestniczących w meczu (10 zawodników).
2. W zawodach bierze udział 5 zawodników (4 zawodników w polu + bramkarz), drużyny mają nieograniczoną możliwość wymiany zawodników spośród wpisanych do protokołu z możliwością ich powrotu do gry.
3. Wszelkie zmiany tylko w przerwie gry oraz w wyznaczonej strefie. (zawodnik może wejść na boisku dopiero po opuszczeniu go przez zawodnika schodzącego)
4. Jeden zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
§ 6. Czas gry
1. Eliminacje: 1x 8 minut.
2. Finały:1x12 minut.
§ 7. System rozgrywek i punktacji
1. System rozgrywek :
W turnieju biorą udział 24 zespoły podzielonych na 4 grupy po 6 zespołów.
2. System punktacji:
- za zwycięstwo przyznaje się trzy punkty,
- za spotkanie nierozstrzygnięte (remis) przyznaje się jeden punkt
- za spotkanie przegrane nie przyznaje się punktów.
§ 8. Kolejność miejsc
1. O kolejności drużyn w tabelach decyduje ilość zdobytych punktów.
2. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
Przy dwóch zespołach
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
d) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
Przy więcej niż dwóch zespołach
przeprowadza się dodatkową punktację pomocniczą spotkań wyłącznie między zainteresowanymi drużynami, kierując się kolejno zasadami:
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami,
d) przy dalszej równości korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
3. W spotkaniach ćwierćfinałowych, półfinałowych i finałowych, przy nierozstrzygniętym meczu zarządza się serię 3 rzutów karnych, przy jej nie rozstrzygnięciu oddaje się po jednym strzale aż do rozstrzygnięcia.
§ 9. Napomnienia i protesty
1. Kary wychowawcze od 1 do 2 minut.
2. W przypadku drastycznego naruszenia przepisów zawodnik może być usunięty z boiska (czerwona kartka).
3. O konsekwencjach czerwonych kartek decyduje Komisja Zawodów.
4. W przypadku spraw spornych drużyna ma prawo do 10-ciu minut po zakończeniu meczu wnieść protest, który po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 zł, zostanie rozstrzygnięty w ciągu 20 min od złożenia protestu. Gdy protest zostanie odrzucony, kaucja przepada na rzecz organizatora.
§ 10. Uwagi organizacyjne
1. Organizator ubezpiecza turniej od OC, nie zapewnia ubezpieczenia zawodników z tytułu NW.
2. Każda z drużyn zobowiązana jest do przydzielenia swoim zawodników stałych numerów na koszulkach na czas trwania turnieju.
3. Każda drużyna musi posiadać jednakowy strój sportowy.
4. Każda z drużyn zobowiązana jest do przedstawienia następującej dokumentacji:
a) lista zbiorcza zawodników,
b) każdy z uczestników musi posiadać aktualną legitymację szkolną ze zdjęciem, lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
c) każdy z zawodników musi posiadać aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do uczestnictwa w rozgrywkach (dopuszczalne są listy zbiorcze).
d) każdy zespół powinien mieć maksymalnie 10 zawodników (nagrody przewidziane są dla 10 zawodników)
e) dla każdego zespołu przewidziana jest woda
5. Organizator dopuszcza udział dziewcząt w turnieju. W każdej z kategorii mogą występować dziewczyny o dwa lata starsze niż chłopcy. (np.: dziewczyna urodzona w roku 1997 może występować w roczniku 1999
§ 12. Nagrody
Dla najlepszych trzech zespołów w danym turnieju przewidziany jest sprzęt sportowy, puchar oraz komplet okolicznościowych medali
Każdy zespół otrzyma pamiątkowy dyplom ze zdjęciem
Król strzelców, najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz turnieju otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową.
§ 13. Nocleg oraz wyżywienie
Istnieje możliwość noclegu oraz zakupu wyżywienia:
Nocleg w salach lekcyjnych w Gimnazjum w cenach:
- materac ( zpoduszką i pościelą) 15 zł /doba
- Łóżko ( zpoduszką i pościelą)
Wyżywienie:
- śniadanie 8 zł
- obiad 15 zł
- kolacja 8 zł
§ 14. Koszty uczestnictwa
Wpisowe na dwu-dniowy turniej od drużyny wynosi 250 zł.
§ 15. Interpretacja regulaminu należy do organizatora
§ 16. Szczegółowe przepisy
- Aut bramkowy bramkarz wykonuje ręką.
- Gra bez zmiany stron, piłka nr 4 (futsalowa), pole karne półkole o promieniu 6m, gra 4 + bramkarz, zmiany „hokejowe”.
- Wznowienie ze środka (na początku meczu i po straconej bramce jest rzutem pośrednim, nie można bezpośrednio zdobyć bramki), mecz wznawia drużyna która zajmuje połowę od strony zegara (wymieniona na pierwszej pozycji gospodarza)
- Bramkarz po aucie bramkowym wznawia piłkę ręką za pole karne.
- Mecz kończy sędzia gwizdkiem (nie sygnał dźwiękowy, np. po zakończeniu czasu może być wykonany rzut wolny, karny itp.).
UKS SMS WŁOCŁAWEK | 1:3 | KS GWIAZDA BYDGOSZCZ |
2018-06-09, 17:00:00 |
||
relacja » |
|
Najbliższa kolejka 15 |
dzisiaj: 98, wczoraj: 62
ogółem: 4 965 016
statystyki szczegółowe
REKORD ODWIEDZIN
NASZEJ STRONY
DNIA 14.02.2013
25 092