JESTEŚ CZYNNYM ZAWODNIKIEM BYDGOSKICH KLUBÓW, PIŁKARSKIM TALENTEM Z ORLIKA DRUŻYNA JUNIORA STARSZEGO OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY ZAWODNIKÓW. POSIADAMY DOŚWIADCZONEGO TRENERA. DOBRA ATMOSFERA TRENINGÓW. PROWADZIMY RÓWNIEŻ NABÓR DO WSZYSTKICH KATEGORII WIEKOWYCH!
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
SKŁAD TURNIEJU ORAZ
PRZECIWNICY GRUPOWI
NASZEJ DRUŻYNY W TURNIEJU
"JEDYNKA CUP W REDZIE.
Harmonogram III Ogólnopolskiego Halowego Turnieju
Mikołajkowego ,,Jedynka Cup”
1.UKS JEDYNKA I
2.UKS JEDYNKA II
3.Czarni Pruszcz Gdański
4. Bałtyk Gdynia
5. Cisowa Gdynia
6. Olivia Gdańsk
7. Olimpia Elbląg
8. Wikęd Kębłowo
9. Sparta Sycewice
10. Santos Gdańsk
11. Ursus Warszawa
12. Gedania Gdańsk
13. GKP Gorzów Wielkopolski
14. Gryf Wejherowo
15. Orkan Rumia
16. Chemik Bydgoszcz
17. Gwiazda Bydgoszcz
18. Chemik Police
19. Arka Gdynia
20. Lechia Gdańsk
2.Podział na grupy:
Grupa ,, A ‘’:
1. Wikęd Kębłowo
2. GKP Gorzów Wielkopolski
3. Santos Gdańsk
4. Sparta Sycewice
5. Arka Gdynia
Grupa ,, B ‘’:
1. Czarni Pruszcz Gdański
2. Chemik Bydgoszcz
3. Lechia Gdańsk
4. Gryf Wejherowo
5. Cisowa Gdynia
Grupa ,, C ‘’:
1. Gwiazda Bydgoszcz
2. Bałtyk Gdynia
3. Orkan Rumia
4. Olivia Gdańsk
5. Jedynka Reda I
Grupa ,, D ‘’:
1. Olimpia Elbląg
2. Ursus Warszawa
3. Chemik Police
4. Gedania Gdańsk
5. Jedynka Reda II
3. Harmonogram minutowy pierwszego dnia rozgrywek (sobota):
Grupa A:
8.00 – 8.15 Wikęd Kębłowo – GKP Gorzów Wielkopolski
8.18 – 8.33 Santos Gdańsk – Sparta Sycewice
8.36 – 8.51 Wikęd Kębłowo – Arka Gdynia
8.54 – 9.09 GKP Gorzów Wielkopolski – Santos Gdańsk
9.12 – 9.27 Sparta Sycewice – Arka Gdynia
9.30 – 9.45 Wikęd Kębłowo – Santos Gdańsk
9.48 – 10.03 GKP Gorzów Wielkopolski – Sparta Sycewice
10.06 – 10.21 Santos Gdańsk – Arka Gdynia
10.24 – 10.39 Wikęd Kębłowo – Sparta Sycewice
10.42 – 10.57 GKP Gorzów Wielkopolski – ArkaGdynia
Grupa B:
11.00 – 11.15 Czarni Pruszcz Gdański – Chemik Bydgoszcz
11.18 – 11.33 Lechia Gdańsk – Gryf Wejherowo
11.36 – 11.51 Cisowa Gdynia – Czarni Pruszcz Gdański
11.54 – 12.09 Chemik Bydgoszcz – Lechia Gdańsk
12.12 – 12.27 Gryf Wejherowo – Cisowa Gdynia
12.30 – 12.45 Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz Gdański
12.48 – 13.03 Gryf Wejherowo – Chemik Bydgoszcz
13.06 – 13.21 Cisowa Gdynia – Lechia Gdańsk
13.24 – 13.39 Gryf Wejherowo – Czarni Pruszcz Gdański
13.42 – 13.57 Cisowa Gdynia – Chemik Bydgoszcz
Grupa C:
14.00 – 14.15 Gwiazda Bydgoszcz – Bałtyk Gdynia
14.18 – 14.33 Orkan Rumia – Olivia Gdańsk
14.36 – 14.51 Gwiazda Bydgoszcz – UKS Jedynka Reda
14.54 – 15.09 Bałtyk Gdynia – Orkan Rumia
15.12 – 15.27 UKS Jedynka Reda – Olivia Gdańsk
15.30 – 15.45 Gwiazda Bydgoszcz – Orkan Rumia
15.48 – 16.03 Bałtyk Gdynia – UKS Jedynka Reda
16.06 – 16.21 Olivia Gdańsk – Gwiazda Bydgoszcz
16.24 – 16.39 Bałtyk Gdynia – Olivia Gdańsk
16.42 – 16.57 UKS Jedynka Reda – Orkan Rumia
Grupa D:
17.00 – 17.15 Ursus Warszawa – Olimpia Elbląg
17.18 – 17.33 Chemik Police – Gedania Gdańsk
17.36 – 17.51 UKS Jedynka Reda II – Olimpia Elbląg
17.54 – 18.09 Ursus Warszawa – Chemik Police
18.12 – 18.27 UKS Jedynka Reda II – Gedania Gdańsk
18.30 – 18.45 Olimpia Elbląg – Chemik Police
18.48 – 19.03 Gedania Gdańsk – Ursus Warszawa
19.06 – 19.21 UKS Jedynka Reda II – Chemik Police
19.24 – 19.39 Olimpia Elbląg – Gedania Gdańsk
19.42 – 19.57 Ursus Warszawa – UKS Jedynka Reda II
Z każdej grupy dwa najlepsze zespoły awansują do fazy głównej turnieju:
miejsca 1-8
Pozostałe 3 zespoły z każdej grupy walczą o miejsca 9-20
Harmonogram minutowy drugiego dnia rozgrywek (niedziela):
Miejsca 9-20:
1. 8.00 – 8.15 5 miejsce z gr. A – 5 miejsce z gr. B – mecze o miejsce 17-20
2. 8.18 – 8.33 5 miejsce z gr. C – 5 miejsce z gr. D – mecze o miejsce 17-20
3. 8.36 – 8.51 4 miejsce z gr. A – 4 miejsce z gr. B – mecze o miejsca 13-16
4. 8.54 – 9.09 4 miejsce z gr. C – 4 miejsce z gr. D – mecze o miejsca 13-16
5. 9.12 – 9.27 Przegrany meczu nr 1 – Przegrany meczu nr 2 – mecz o miejsce 19
6.9.30 – 9.45 Wygrany meczu nr 1 – Wygrany meczu nr 2 – mecz o miejsce 17
Godzina 9.48 – wręczenie pamiątkowych pucharów i dyplomów za miejsca 17-20
7.10.00 – 10.15 3 miejsce z gr. A – 3 miejsce z gr. B – mecze o miejsca 9-12
8.10.18– 10.33 3 miejsce z gr. C – 3 miejsce z gr. D – mecze o miejsca 9-12
9.10.36 – 10.51 Przegrany meczu nr 3 – Przegrany meczu nr 4 – mecz o miejsce 15
10.10.54 – 11.09 Wygrany meczu nr 3 – Wygrany meczu nr 4 – mecz o miejsce 13
11. 11.12 – 11.27 Przegrany meczu nr 7 - Przegrany meczu nr 8 – mecz o miejsce 11
12.11.30 – 11.45 Wygrany meczu nr 7 - Wygrany meczu nr 8 - mecz o miejsce 9
Godzina 11.48 – wręczenie pamiątkowych pucharów oraz dyplomów
za miejsca 9-16
Miejsca 1-8:
1. 12.00 – 12.15 1 miejsce z gr. A – 2 miejsce z gr. B – mecze o miejsca 1-8
2. 12.18 – 12.33 1 miejsce z gr. B – 2 miejsce z gr. A – mecze o miejsca 1-8
3. 12.36 – 12.51 1 miejsce z gr. C – 2 miejsce z gr. D – mecze o miejsca 1-8
4. 12.54 – 13.09 1 miejsce z gr. D – 2 miejsce z gr. C –mecze o miejsca 1-8
5. 13.12 – 13.27 Przegrany meczu nr 1 – Przegrany meczu nr 2 – mecz o miejsca 5-8
6.13.30 – 13.45 Przegrany meczu nr 3 – Przegrany meczu nr 4 – mecz o miejsca 5-8
7.13.48 – 14.03 Wygrany meczu nr 1 - Wygrany meczu nr 2 – mecz o miejsca 1-4
8.14.06– 14.21 Wygrany meczu nr 3 - Wygrany meczu nr 4 – mecz o miejsca 1-4
9.14.24 – 14.39 Przegrany meczu nr 5 – Przegrany meczu nr 6 – mecz o miejsce 7
10.14.42 – 14.57 Wygrany meczu nr 5 – Wygrany meczu nr 6 – mecz o miejsce 5
11. 15.00 – 15.15 Przegrany meczu nr 7 - Przegrany meczu nr 8 – mecz o miejsce 3
12.15.18 – 15.33 Wygrany meczu nr 7 - Wygrany meczu nr 8 - mecz o miejsce 1
Godzina 15.40 – wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów, medali,
nagród rzeczowych oraz wyróżnień indywidualnych za miejsca 1-8
UKS SMS WŁOCŁAWEK | 1:3 | KS GWIAZDA BYDGOSZCZ |
2018-06-09, 17:00:00 |
||
relacja » |
|
Najbliższa kolejka 15 |
dzisiaj: 36, wczoraj: 62
ogółem: 4 964 954
statystyki szczegółowe
REKORD ODWIEDZIN
NASZEJ STRONY
DNIA 14.02.2013
25 092